Vissza    Oldal nyomtatása

FIGYELEM! A HELYEK KORLÁTOZOTT SZÁMA MIATT A HELYFOGLALÁS AZ ALÁÍRT JELENTKEZÉSI LAPOK ÉRKEZÉSÉNEK ÉS A PROGRAM KIFIZETÉSÉNEK SORRENDJÉBEN TÖRTÉNIK.

EGYÉNI JELENTKEZÉSI LAP

I. Alulírott _________________________________ lakhely: ________________________________

telefon_____________________ e-mail________________________________ személyazonossági

igazolvány/kártya betűkódja ____ száma___________ szülői / nevelőszülői minőségben hozzájárulok,

hogy fiam/lányom _____________________________________________________________ (név),

született______________ (dátum), részt vegyen a________________________________________

programon, amelyre___________________________________ között (program időpontja) kerül sor.

II. Tudomásul vettem és egyetértek a következőkkel:

1. A szervezők nyújtotta keretekkel és feltételekkel (lásd. mellékelve).

2. A házirenddel, és azzal, hogy ennek ismételt áthágása esetén (legtöbb háromszori kihágás)

gyermekemet hazaküldik és a kifizetett díjat nem térítik vissza.

3. A választott programhoz az anyagi hozzájárulás 400 lej.

4. Beleegyezem, hogy a szervezők a programon készült fényképeket felhasználhatják a programok népszerűsítésének céljából.

5. A helyfoglalás csak a hozzájárulás kifizetésének és a szülő által aláírt jelentkezési lap

leadásának időpontjától érvényes.

Ha a helyfoglalást törölnék, a kifizetett összeg visszatérítése a következő szabályok szerint történik:

- a teljes összeg feltétel nélküli visszatérítése, amennyiben a foglalást legkevesebb harminc

(kalendarisztikus) nappal a program kezdete előtt törlik

- a kifizetett összeg 80%-ának visszatérítése a program kezdete előtti 29. nappal kezdődően, a

távolmaradás okát igazoló iratok (orvosi igazolás) felmutatásának feltételével. A távolmaradás okát

igazoló iratok hiányában nem áll módunkban a kifizetett összeg visszatérítése.

6. Más személyekkel való csere a program kezdetéig lehetséges.

7. A program megkezdését követően függetlenül a visszalépés okától, a kifizetett összeg visszatérítése nem lehetséges.

8. A hozzájárulás kifizethető a Riehen Egyesület pénztáránál (Csíkszereda, Zsögödi Nagy Imre út.

140), munkanapokon 12 -15 órák között, valamint az alábbi számlára való átutalással:

RO12 RNCB 0152 0423 5708 0001 BCR Csíkszereda, pénzügyi kód (cod fiscal) 4866116

Banki átutalás esetén kérjük, az átutalási bizonylat másolatát eljuttatni címünkre!

További tájékoztatásért forduljon a Riehen Egyesület alkalmazottaihoz az intézmény székhelyén, vagy a 0266-311304, 0753-200701 telefonszámokon, illetve az office@asociatiariehen.ro elektronikus címen.

III. Kijelentem hogy a lányom/fiam egészséges.

Dátum: __________________    Szülő aláírása: