A szállás és étkezés mellett érdekes, szórakoztató programokat, tartalmas kirándulásokat, ünnepi  menüt is kínálunk.
Nagyobb összejövetelek, családi események alkalmával, a  vendégház ebédlőjében 50-60 személyre teríthető ünnepi asztal, a teraszon pedig  táncra  perdülhetnek vendégeink.
Kérjük tanulmányozza árlistánkat is, ha bármelyik ajánlatunk megnyerte tetszését, nyomtassa ki  a csoportok fogadására vonatkozó megrendelőlapunkat, majd  juttassa el kitöltve hozzánk  a következő módon:
Személyesen: munkanapokon 8-15 óra között a székhelyünkön (Riehen Egyesület, Csíkszereda, Zsögödi Nagy Imre út 140 szám)
faxon: 0266-311304 (mobil: 0753 200701)
e-mail-en: office@asociatiariehen.ro

Az Ön igényeinek megfelelő időpont és a helyek iránti érdeklődés miatt javasoljuk az előzetes helyfoglalást.
A helyfoglalás a megrendelőlap kitöltésétől és az előleg kifizetésétől kezdve érvényes. Fax-on vagy e-mail-en történő jelentkezéskor a kitöltött megrendelőlap véglegesitése után  kérjük mellékelni a banki átutalást igazoló iratmásolatot.
Az előleg összege egy csoport számára az árlistában található.
A teljes összeg kifizetése legkésőbb 7 nappal a tartózkodás megkezdése előtt történik.

Kiegészitő programok listája Nyomtatás Letöltés
Megrendelőlap csoportoknak Nyomtatás Letöltés